Demoverze aplikací DataAPPs


Nejlepší je vyzkoušet si to.

Právě proto zde nabízíme ukázkové demoverze aplikací, které si můžete sami vyzkoušet a bez čekání zjistit, jak fungují služby DataAPPs.

Demo našeptávač produktů a klíčových slov

Demoverze našeptávače klíčových slov a produktů pro fulltextové vyhledávání v internetovém obchodě. Pod našeptávačem je také umístěn ukázkový DataAPPs LiveWall widget a při chybném vyhledávání se zobrazí tzv. našeptávací FlexBox s nabídkou alternativních hledání.

Demo našeptávače adres pro webové formuláře

Demoverze fulltextového našeptávače adres pro webové formuláře (objednávkové, registrační a pod.). Na stránce jsou zobrazeny tři základní našeptávače adres, a to pro jednořádkové či víceřádkové zadávání adres s/bez čísla popisného jako součástí ulice.

Demo DataAPPs LiveWall widget

Stránka s demoverzí DataAPPs LiveWall widgetu v reálném čase zobrazujícího vyhledávání ostatních uživatelů eshopu (v demoverzi je vyhledávání uživatelů simulované).

DataAPPs Tools - nástroje pro práci s daty v e-commerce

Vyzkoušejte (nebo kdykoliv zdarma využijte) nástroje pro práci s daty v e-commerce, jako je například klasifikační analýza klíčových slov (tzv. KAKS), která vám zjednoduší přáci při zpracování dat využitelných při SEO optimalizaci či investicích do PPC.

Druhým jednoduchým nástrojem je generátor QR kódů (free QR code generator), který umožňuje vytváření různých QR kódů (od jednoduchého QR kódu s webovou adresou, osobní či firemní vizitkou, událostí pro uložení do kalendáře, až po populární QR platbu).